400LLE4R7MEFC10X12.5
Číslo produktu DigiKey
1189-1334-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400LLE4R7MEFC10X12.5
Popis
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 15000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400LLE4R7MEFC10X12.5 Modely
Kategorie
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
61 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
122 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
15000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C