400LLE2.2MEFCTA8X11.5 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Nichicon
Skladem : 1 037
Katalogový list
2.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 15000h při 105°C
400LLE2.2MEFCTA8X11.5
Číslo produktu DigiKey
400LLE2.2MEFCTA8X11.5-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400LLE2.2MEFCTA8X11.5
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
400LLE2.2MEFCTA8X11.5 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
40 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
15000h při 105°C