400LEX1MEFC6.3X11
Číslo produktu DigiKey
1189-2719-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400LEX1MEFC6.3X11
Popis
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
400LEX1MEFC6.3X11 Modely
Kategorie
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
24 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
48 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C