400BXC47MEFC16X25
Číslo produktu DigiKey
1189-2281-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400BXC47MEFC16X25
Popis
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 12000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400BXC47MEFC16X25 Modely
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
472 mA @ 120 Hz
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
12000h při 105°C