400AX6.8MEFC8X10.8
Číslo produktu DigiKey
1189-2277-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400AX6.8MEFC8X10.8
Popis
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400AX6.8MEFC8X10.8 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,484" (12,30mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
400 V
Životnost při teplotě
2000h při 105°C