400AX4.7MEFC8X9
Číslo produktu DigiKey
1189-2276-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400AX4.7MEFC8X9
Popis
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400AX4.7MEFC8X9 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
400 V
Životnost při teplotě
2000h při 105°C