400AX15MEFC10X16
Číslo produktu DigiKey
1189-2275-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400AX15MEFC10X16
Popis
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
400AX15MEFC10X16 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,709" (18,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
400 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
2000h při 105°C