35ZLH680MEFC10X23
Číslo produktu DigiKey
1189-1749-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35ZLH680MEFC10X23
Popis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
680 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Modely EDA/CAD
35ZLH680MEFC10X23 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.238 A @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.25 A @ 100 kHz
Impedance
18 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,984" (25,00mm)
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C