35ZLH470MEFC10X16
Číslo produktu DigiKey
1189-1890-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35ZLH470MEFC10X16
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Modely EDA/CAD
35ZLH470MEFC10X16 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
968 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.76 A @ 100 kHz
Impedance
28 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C