35ZLH330MEFC10X12.5
Číslo produktu DigiKey
1189-1891-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35ZLH330MEFC10X12.5
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Modely EDA/CAD
35ZLH330MEFC10X12.5 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
731.5 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.33 A @ 100 kHz
Impedance
39 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,551" (14,00mm)
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C