35ZLH220MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-1863-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35ZLH220MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 8000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35ZLH220MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
472.5 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Impedance
56 mOhms
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
8000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C