35TLV220M8X10.5
Číslo produktu DigiKey
1189-2105-2-ND - Páska a cívka (TR)
1189-2105-1-ND - Řezaná páska (CT)
1189-2105-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35TLV220M8X10.5
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35TLV220M8X10.5 Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
360 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
600 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
160 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
35 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C