35RX30100M8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-1895-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RX30100M8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 130°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35RX30100M8X11.5 Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
252 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
360 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
220 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Životnost při teplotě
2000h při 130°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 130°C