35PZK390M10X9
Číslo produktu DigiKey
1189-35PZK390M10X9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35PZK390M10X9
Popis
CAP ALUM HYBRID 390UF 20% 35V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
390 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 20mOhm 4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Rubycon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
420 mA @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.8 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
390 µF
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20mOhm
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
4000h při 125°C