35PZE150M8X9
Číslo produktu DigiKey
35PZE150M8X9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35PZE150M8X9
Popis
CAP ALUM HYBRID 150UF 20% 35V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 27mOhm 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35PZE150M8X9 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Rubycon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
115 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.3 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
150 µF
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
10000h při 105°C