25ZLQ680MEFC8X20
Číslo produktu DigiKey
1189-3646-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25ZLQ680MEFC8X20
Popis
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
680 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25ZLQ680MEFC8X20 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
913 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.66 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
27 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Životnost při teplotě
4000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C