25YXM100MEFR6.3X11
Číslo produktu DigiKey
1189-25YXM100MEFR6.3X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25YXM100MEFR6.3X11
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
147 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
210 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C