25CZE330M10X9
Číslo produktu DigiKey
1189-25CZE330M10X9-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25CZE330M10X9
Popis
CAP ALUM HYBRID 330UF 20% 25V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 20mOhm 10000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Rubycon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
375 mA @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.5 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
330 µF
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20mOhm
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
10000h při 105°C