250VXG220MEFCSN22X25
Číslo produktu DigiKey
1189-2011-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250VXG220MEFCSN22X25
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 5000h při 105°C
Modely EDA/CAD
250VXG220MEFCSN22X25 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.22 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.83 A @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,866" prům. (22,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C