250USG680MEFCSN25X35
Číslo produktu DigiKey
1189-3889-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250USG680MEFCSN25X35
Popis
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP TH
Podrobný popis
680 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 3000h při 85°C
Modely EDA/CAD
250USG680MEFCSN25X35 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
2.5 A @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.75 A @ 10 kHz
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,984" prům. (25,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,457" (37,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C