250USG220MEFCSN20X25
Číslo produktu DigiKey
1189-3886-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250USG220MEFCSN20X25
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP TH
Podrobný popis
220 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 3000h při 85°C
Modely EDA/CAD
250USG220MEFCSN20X25 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.23 A @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.845 A @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,787" prům. (20,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C