250USG1000MEFCSN25X45
Číslo produktu DigiKey
1189-3832-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250USG1000MEFCSN25X45
Popis
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 3000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
250USG1000MEFCSN25X45 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
3.32 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.98 A @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,984" prům. (25,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,850" (47,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C