250MXG470MEFCSN25X30
Číslo produktu DigiKey
1189-2781-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250MXG470MEFCSN25X30
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 3000h při 105°C
Modely EDA/CAD
250MXG470MEFCSN25X30 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.71 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.565 A @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,984" prům. (25,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,260" (32,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C