250LEX4.7MEFC8X9
Číslo produktu DigiKey
1189-2712-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250LEX4.7MEFC8X9
Popis
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
250LEX4.7MEFC8X9 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
53 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
106 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C