250BXC10MEFC10X16
Číslo produktu DigiKey
1189-3680-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250BXC10MEFC10X16
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Modely EDA/CAD
250BXC10MEFC10X16 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
96 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
320 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,709" (18,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C