250BXC100MEFC16X25
Číslo produktu DigiKey
1189-2212-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
250BXC100MEFC16X25
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 250 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 12000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
250BXC100MEFC16X25 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
688.5 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.53 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
250 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
12000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C