200LEX10MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-2705-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
200LEX10MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 200 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
200LEX10MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
80 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
152 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Jmenovité napětí
200 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
5000h při 125°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C