16ZLR330MEFC6.3X11
Číslo produktu DigiKey
1189-16ZLR330MEFC6.3X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
16ZLR330MEFC6.3X11
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
341 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
620 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
92 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Jmenovité napětí
16 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
6000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C