16PX100MEFCTA5X11
Číslo produktu DigiKey
1189-1533-1-ND - Řezaná páska (CT)
1189-1533-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
16PX100MEFCTA5X11
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
16PX100MEFCTA5X11 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
130 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
156 mA @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
16 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C