160LLE10MEFC8X9
Číslo produktu DigiKey
1189-1079-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
160LLE10MEFC8X9
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 160 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 12000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
160LLE10MEFC8X9 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
70 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
133 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Jmenovité napětí
160 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
12000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C