10ZLQ1200MEFC10X12.5
Číslo produktu DigiKey
1189-3615-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10ZLQ1200MEFC10X12.5
Popis
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1200 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
10ZLQ1200MEFC10X12.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
882 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.47 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
35 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
10 V
Výška při usazení (max)
0,551" (14,00mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C