VS30VUA1VWMTFTR
Číslo produktu DigiKey
846-VS30VUA1VWMTFTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-VS30VUA1VWMTFTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-VS30VUA1VWMTFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VS30VUA1VWMTFTR
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC PMDE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,4V Svorka 4,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch PMDE
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
150°C (TJ)
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
30V (max.)
Pouzdro
2-SMD, Ploché vodiče
Průrazné napětí (min)
33V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V