UDZLVTE-17110
Číslo produktu DigiKey
UDZLVTE-17110TR-ND - Páska a cívka (TR)
UDZLVTE-17110CT-ND - Řezaná páska (CT)
UDZLVTE-17110DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UDZLVTE-17110
Popis
DIODE ZENER 110V 200MW SOD323FL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 110 V 200 mW Montáž na povrch SOD-323FL
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UDZLVTE-17110 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 nA @ 84 V
Mfr
Provozní teplota
150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323FL
Výkon - max
200 mW