SMLA12ENTT86
Číslo produktu DigiKey
846-SMLA12ENTT86TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-SMLA12ENTT86CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-SMLA12ENTT86DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLA12ENTT86
Popis
LED GREEN 1611 SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 527nm LED indikátory - diskrétní součásti 3V 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V
Mfr
Testovací proud
5mA
Řada
Způsob montáže
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dominantní vlnová délka
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Barva
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,15mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,65mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,55mm