SML-P12M2TT86R
Číslo produktu DigiKey
846-1191-2-ND - Páska a cívka (TR)
846-1191-1-ND - Řezaná páska (CT)
846-1191-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SML-P12M2TT86R
Popis
LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 576nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V 0402 (1006 metrický)
Modely EDA/CAD
SML-P12M2TT86R Modely
Kategorie
Rozměry čočky
0,60mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V
Řada
Testovací proud
20mA
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Konfigurace
Standardní
Dodávaná velikost pouzdra
Barva čočky
Bezbarvý
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,60mm Š
Průsvitnost čočky
Průhledný
Výška (max)
0,25mm