SML-E12UWT86
Číslo produktu DigiKey
846-SML-E12UWT86TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-SML-E12UWT86CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-SML-E12UWT86DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SML-E12UWT86
Popis
LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Podrobný popis
Červená 624nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Řada
Testovací proud
20mA
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,46mm