SML-D12W8WT86C
Číslo produktu DigiKey
SML-D12W8WT86CTR-ND - Páska a cívka (TR)
SML-D12W8WT86CCT-ND - Řezaná páska (CT)
SML-D12W8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SML-D12W8WT86C
Popis
LED YELLOW 1608 SMD
Podrobný popis
Žlutá 588nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
SML-D12W8WT86C Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
2mA
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Barva
Kvalifikace
AEC-Q102
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,65mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm