SML-D12U8WT86
Číslo produktu DigiKey
846-SML-D12U8WT86TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-SML-D12U8WT86CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-SML-D12U8WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SML-D12U8WT86
Popis
LED RED DIFFUSED 0603 SMD
Podrobný popis
Červená 620nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
SML-D12U8WT86 Modely
Kategorie
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V
Řada
Testovací proud
20mA
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Výška (max)
0,65mm