SMF6V5TFTR
Číslo produktu DigiKey
SMF6V5TFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMF6V5TFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMF6V5TFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMF6V5TFTR
Popis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
11,2V Svorka 17,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch PMDU
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMF6V5TFTR Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
200W
Provozní teplota
150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
6,5V
Pouzdro
SOD-123F
Průrazné napětí (min)
7,22V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
11,2V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
17,9A