SCT2H12NZGC11
Číslo produktu DigiKey
SCT2H12NZGC11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCT2H12NZGC11
Popis
SICFET N-CH 1700V 3.7A TO3PFM
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 3,7A (Tc) 35W (Tc) Průchozí otvor TO-3PFM
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 900µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
14 nC @ 18 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+22V, -6V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
184 pF @ 800 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
35W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-3PFM
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
18V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,5Ohm při 1,1A, 18V