RZR025P01TL
Číslo produktu DigiKey
RZR025P01TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RZR025P01TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RZR025P01TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RZR025P01TL
Popis
MOSFET P-CH 12V 2.5A TSMT3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 12 V 2,5A (Ta) 1W (Ta) Montáž na povrch TSMT3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RZR025P01TL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±10V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1350 pF @ 6 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
12 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TSMT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
1,5V, 4,5V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
61mOhm při 2,5A, 4,5V