RTQ045N03TR
Číslo produktu DigiKey
RTQ045N03TR-ND - Páska a cívka (TR)
RTQ045N03CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTQ045N03TR
Popis
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 4,5A (Ta) 1,25W (Ta) Montáž na povrch TSMT6 (SC-95)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RTQ045N03TR Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10.7 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Vgs (max)
±12V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
540 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1,25W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TSMT6 (SC-95)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
2,5V, 4,5V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
43mOhm při 4,5A, 4,5V