RTF025N03FRATL
Číslo produktu DigiKey
RTF025N03FRATLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RTF025N03FRATLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RTF025N03FRATLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTF025N03FRATL
Popis
MOSFET N-CH 30V 2.5A TUMT3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 2,5A (Ta) 800mW (Ta) Montáž na povrch TUMT3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RTF025N03FRATL Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
5.2 nC @ 4.5 V
Mfr
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
270 pF @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rozptylový výkon (Max)
800mW (Ta)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
150°C
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TUMT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
2,5V, 4,5V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
67mOhm při 2,5A, 4,5V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
1,5V při 1mA