RSX101MM-30TFTR
Číslo produktu DigiKey
RSX101MM-30TFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RSX101MM-30TFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RSX101MM-30TFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RSX101MM-30TFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 1A Montáž na povrch PMDU
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RSX101MM-30TFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 30 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
390 mV @ 1 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)