RSQ020N03TR
Číslo produktu DigiKey
RSQ020N03TR-ND - Páska a cívka (TR)
RSQ020N03CT-ND - Řezaná páska (CT)
RSQ020N03DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RSQ020N03TR
Popis
MOSFET N-CH 30V 2A TSMT6
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 2A (Ta) 600mW (Ta) Montáž na povrch TSMT6 (SC-95)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RSQ020N03TR Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
3.1 nC @ 5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
110 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
600mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TSMT6 (SC-95)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
134mOhm při 2A, 10V