RRF015P03GTL
Číslo produktu DigiKey
RRF015P03GTLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RRF015P03GTLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RRF015P03GTLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RRF015P03GTL
Popis
MOSFET P-CH 30V 1.5A TUMT3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 30 V 1,5A (Ta) 320mW (Ta) Montáž na povrch TUMT3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RRF015P03GTL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
6.4 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
230 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
320mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TUMT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
160mOhm při 1,5A, 10V