RQ5E035ATTCL
Číslo produktu DigiKey
RQ5E035ATTCLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RQ5E035ATTCLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RQ5E035ATTCLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RQ5E035ATTCL
Popis
MOSFET P-CH 30V 3.5A TSMT3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 30 V 3,5A (Ta) 1W (Ta) Montáž na povrch TSMT3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RQ5E035ATTCL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
475 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TSMT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
50mOhm při 3,5A, 10V