RQ5C035BCTCL
Číslo produktu DigiKey
RQ5C035BCTCLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RQ5C035BCTCLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RQ5C035BCTCLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RQ5C035BCTCL
Popis
MOSFET P-CHANNEL 20V 3.5A TSMT3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 20 V 3,5A (Ta) 1W (Tc) Montáž na povrch TSMT3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RQ5C035BCTCL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1,2V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
6.5 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±8V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
460 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TSMT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
59mOhm při 3,5A, 4,5V