RQ3E150GNTB
Číslo produktu DigiKey
RQ3E150GNTBTR-ND - Páska a cívka (TR)
RQ3E150GNTBCT-ND - Řezaná páska (CT)
RQ3E150GNTBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RQ3E150GNTB
Popis
MOSFET N-CH 30V 15A 8HSMT
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 15A (Ta), 39A (Tc) 2W (Ta), 17W (Tc) Montáž na povrch 8-HSMT (3,2x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RQ3E150GNTB Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
15.3 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
850 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2W (Ta), 17W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-HSMT (3,2x3)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,1mOhm při 15A, 10V