RQ3E150GNTB | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RQ3E150GNTB |
Popis | MOSFET N-CH 30V 15A 8HSMT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 30 V 15A (Ta), 39A (Tc) 2W (Ta), 17W (Tc) Montáž na povrch 8-HSMT (3,2x3) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RQ3E150GNTB Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 2,5V při 1mA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 15.3 nC @ 10 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vgs (max) ±20V |
Stav součásti Aktivní | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 850 pF @ 15 V |
Typ tranzistoru FET | Rozptylový výkon (Max) 2W (Ta), 17W (Tc) |
Technologie | Provozní teplota 150°C (TJ) |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 30 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Dodávaná velikost pouzdra 8-HSMT (3,2x3) |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 4,5V, 10V | Pouzdro |
Rds zap (max) při Id, Vgs 6,1mOhm při 15A, 10V | Základní číslo produktu |